Współpraca ze Storio

W czerwcu 2012 r. Xcomp został inwestorem strategicznym w małopolskiej spółce informatycznej Storio z siedzibą w Wieliczce. Tym samym została utworzona grupa kapitałowa, której głównym celem jest zwiększenie dynamiki rozwoju obu podmiotów oraz objęcie swoim zasięgiem terytorialnym całej Polski.  Cel ten zostanie osiągnięty poprzez zwiększenie ilości biur regionalnych, ścisłą współpracę oraz wymianę wiedzy i doświadczeń.

 

Aktualnie posiadamy biura regionalne w Szczecinie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Wrocławiu, Wieliczce (Kraków), Warszawie, oraz Kaliszu. W ramach grupy oferujemy Klientom zwiększoną liczbę światowej klasy rozwiązań, w których nasi inżynierowie posiadają wieloletnie doświadczenie oraz certyfikacje producentów. W poszczególnych biurach posiadamy przygotowane laboratoria testowe (demo lab), gdzie nasi Klienci mają możliwość osobiście zapoznać się i przetestować oferowane przez nas rozwiązania.

 

Będąc bliżej naszych Klientów jesteśmy w stanie zaoferować lepsze wsparcie zarówno handlowe jak i techniczne a także szybsze czasy reakcji dla oferowanych przez nas serwisów.

 

Storio Sp. z o.o. działa na rynku informatycznym od 2008 roku. Siedzibą firmy jest Wieliczka. Od początku swojej działalności firma odnotowuje systematyczny wzrost. Jest rozpoznawalną marką w południowej Polsce. Od 2012 r. posiada biuro regionalne w Warszawie. W ofercie firmy znajdują się systemy zabezpieczenia sieci, wirtualizacja, składowanie danych, backup.

 

Dewizą firmy jest "Twoja Firma pod szczególną opieką".

 

Więcej na www.storio.pl