Partnerzy

 

Microsoft to międzynarodowa firma technologiczna założona przez Bila Gatesa i Paula Allena w 1975 r. Rozpoznawalna jako producent systemów operacyjnych MS-DOS, Microsoft Windows i oprogramowania biurowego Microsoft Office. Poprzez udział w licznych szkoleniach, zdobyte certyfikaty i przeprowadzone wdrożenia, inżynierowie firmy XCOMP wypracowali tytuł Microsoft GOLD CERTIFIED Partner. W dalszym ciągu dbamy o podnoszenie naszych kwalifikacji i bycia na bieżąco z rozwiązaniami dostarczanymi przez lidera na rynku oprogramowania.
F-Secure jest światowym liderem w dostarczaniu oprogramowania zabezpieczającego komputery i serwery. Pierwsze oddziały w Polsce przedsiębiorstwo uruchomiło w 2006 r. Nieprzerwanie od 3 dekad wprowadzają innowacje w dziedzinie bezpieczeństwa cyfrowego, chroniąc dziesiątki tysięcy firm i miliony ludzi. Dzięki ścisłej współpracy z firmą F-Secure i kompetencjom naszych inżynierów jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.
Amerykańska korporacja założona w 2000 r. przez braci Kena i Machaela Xie. Firma Fortinet jest czołowym na świecie dostawcą wysoko wydajnych informatycznych rozwiązań zabezpieczających, które umożliwiają jej klientom ochronę i kontrolę używanej infrastruktury informatycznej. Fortinet oferuje wielofunkcyjne zapory sieciowe zintegrowane w postaci jednego urządzenia – UTM (Unified Threat Management). Inżynierowie bezpieczeństwa firmy XCOMP zostali wyróżnieni przez firmę Fortinet nagrodą za najbardziej samodzielne wdrożenia w skali kraju. Posiadamy tytuł Fortinet Technology oraz status Platinum Partnera.
Firma VMware to światowy lider w dziedzinie rozwiązań do wirtualizacji w zakresie od komputerów biurowych do centrów przetwarzania danych. Dzięki tym rozwiązaniom przedsiębiorstwa każdej wielkości mogą ograniczać wydatki operacyjne i kapitałowe, zapewniać ciągłość biznesową, udoskonalać mechanizmy zabezpieczeń i przyczyniać się do ochrony środowiska. Inżynierowie firmy XCOMP mogą pochwalić się największą liczbą wdrożeń w województwie i chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.
Nowoczesne rozwiązania w dziedzinie ochrony danych to główny obszar specjalizacji firmy Veeam. Polityka firmy zakłada ciągłe dostarczanie i udoskonalanie rozwiązań, które gwarantują specjalistom IT bezpieczeństwo gromadzonych danych. Budowanie renomy i sieci partnerów na całym świecie, a także wprowadzanie innowacyjnych i praktycznych rozwiązań, to wyraźny sygnał silnej pozycji rynkowej firmy Veeam. XCOMP uczestniczy w programie partnerskim mając status Gold ProPartner. Firma Veeam przyznała nam tytuł "Najszybciej rozwijającego się Partnera roku 2017".
Hewlett Packard Enterprise to międzynarodowy koncern powstały w 2015 r. po podziale firmy Hewlett-Packard. HPE dostarcza wysokiej jakości produkty i usługi wsparcia. Zajmuje czołowe pozycje w produkcji serwerów, pamięci masowych, sieci przewodowych i bezprzewodowych, systemów konwergentnych, oprogramowania, usług i chmury dla firm. Jesteśmy jednym z największych partnerów firmy HPE na terenie Szczecina. W swojej ofercie posiadamy pełną gamę produktów firmy HPE. Dzięki naszemu zaangażowaniu w sprzedaż, a także umiejętnościom i wiedzy naszych pracowników otrzymaliśmy od firmy HPE tytuł Gold Partner.
HP Ink.www.hp.com
Oferta HP Inc. obejmuje m.in. komputery osobiste i terminale mobilne, a także urządzenia wydruku.
Dell EMC (EMC Corporation do roku 2016) jest amerykańską korporacją wielonarodową z siedzibą w Hopkinton w stanie Massachusetts w Stanach Zjednoczonych. Produkuje komputerowe systemy zarządzania i przechowywania danych. Macierze dyskowe tej firmy są chętnie proponowane i wykorzystywane przez naszych techników, którzy pomogą Państwu wybrać rozwiązanie najwłaściwsze do waszych potrzeb. Firma zajmuje się produkcją sprzętu komputerowego począwszy od komputerów i laptopów poprzez urządzenia peryferyjne jak drukarki a skończywszy na serwerach. Rozwiązania tej firmy są sprawdzone i często proponowane przez firmę XCOMP.
Huawei założył swoje pierwsze biuro w Europie w 2000 roku. Od tego czasu szybko się rozwija, nieustannie inwestując na rynkach lokalnych. Huawei Europa to profesjonalny zespół ponad 3000 pracowników. Obecnie Huawei dostarcza rozwiązania dla 1/3 ludności świata, wdrożone w 140 krajach. Już dwukrotnie otrzymaliśmy od firmy Huawei nagrodę dla "Najlepszego Partnera".
Sophos Group PLC to brytyjska firma zajmująca się bezpieczeństwem danych i sieci (sprzęt i oprogramowanie). Sophos opracowuje produkty do zabezpieczeń komputerów osobistych, szyfrowania danych, bezpieczeństwa sieci, bezpieczeństwa poczty e-mail, bezpieczeństwa urządzeń moblinych i ujednoliconego zarządzania zagrożeniami. Sophos koncentruje się głównie na dostarczaniu oprogramowania zabezpieczającego dla przedsiębiorstw zatrudniających od 100 do 5000 pracowników. Sophos chroni również użytkowników domowych za pomocą bezpłatnego oprogramowania antywirusowego (Sophos Home), które ma na celu zademonstrowanie funkcjonalności produktu. W 2018 roku firma Sophos przyznała nam tytuł Gold Partner.
Amerykańskie przedsiębiorstwo zajmujące się tworzeniem oprogramowania do szeroko rozumianej obsługi przedsiębiorstw, a w szczególności systemów zarządzania bazą danych. Oracle jest drugim na świecie (po Microsoft) pod względem przychodów sprzedawcą programowania. Firma m.in. osiągnęła to stawiając na tworzenie oprogramowania na Linuxa, także ma własną dystrybucję (Oracle Linux). Oracle posiada w ofercie kilkaset produktów software, jednak najważniejszym z nich jest Oracle Database, z której sprzedaż dostarcza ponad 30% całego przychodu firmy. Inne produkty Oracle Corporation to: bazy danych, narzędzia programistyczne i oprogramowanie warstwy pośredniej, jak również zestaw gotowych aplikacji biznesowych.
Jedno z najstarszych i największych przedsiębiorstw informatycznych na świecie, oferujące oprogramowanie i sprzęt informatyczny oraz usługi konsultingowe. Posiada przedstawicielstwa w 170 krajach. IBM opracował wiele kluczowych technologii używanych w informatyce, między innymi dysk twardy Winchester, kursor oraz dyskietkę. IBM jest producentem systemów operacyjnych AIX, OS/2, PC-DOS, opracował również wiele standardów komputerowych np. MCA, złącze klawiatury i myszy typu PS/2 i VGA.